ไม่มีหมวดหมู่

Žmonės mums sakė: „Ne, nepalikite skrajučių

Žmonės mums sakė: „Ne, nepalikite skrajučių

Barboras atnaujino vaizdą linksmesniu automobiliu. „Pas mus žmonės prie vaistinės lango traukia BMW ir sako, kad negali sau leisti sumokėti savo sumos“,-sakė jis „Washington Post“. Tiesą sakant, beveik visi suaugę Misisipės gyventojai, esantys „Medicaid“ atotrūkyje, yra įdarbinti, nors ir ne sveikatos draudimo įstaigose, o nemaža dalis – apie 50 tūkst.

Respublikonai neturėjo plano susidurti su vis didėjančia neapdrausta valstybe. Bryantas nuomonių skiltyje pasiūlė „tikrus sveikatos priežiūros gerinimo sprendimus“, kurie nepriklausė nuo „Medicaid“. „Kiekvienas iš mūsų turi prisiimti asmeninę atsakomybę už savo sveikatą ir savo pasirinkimą“, – rašė Bryantas. Tačiau „esmė yra darbo vietų kūrimas“, – sakė jis apie savo planą atšaukti sveikatos draudimo nuostolius ir paragino įstatymų leidėjus bendradarbiauti su juo, kad „sukurtų aplinką, kurioje verslas klestėtų, kad Misisipės gyventojai galėtų užsitikrinti gerą darbą ir finansuoti savo sveikatos draudimą. “ Bryanto atstovas man sakė, kad gubernatorius mano, kad „geras užimtumas“ yra „geriausias ir tvariausias būdas valstybei ir jos gyventojams klestėti“.

Iki 2013 m. Gruodžio mėn. Paaiškėjo Misisipės nelaimės mastas: iš viso „Obamacare“ užsiregistravo 802 žmonės.

Geras užimtumas išvengė Jasmino Harrisono, skausmingai mandagaus neapdrausto 23 metų amžiaus, gyvenančio mažame Raymondo miestelyje, į vakarus nuo Džeksono. Gavusi naują odontologo padėjėjo diplomą, Harrison man pasakė, kad yra nusivylusi, kai potencialūs darbdaviai negrąžino jos skambučių. „Darbdavys turėtų pasakyti poniai, kodėl jie negavo šios pozicijos. Tiesiog neleiskite kam nors laukti telefono “, – sakė ji. Iki praėjusių metų Harrison dirbo slaugytojos padėjėju, tačiau po to, kai vairuotojas ją pribloškė, jai atsirado varginantis skausmas ir jis negalėjo išlaikyti savo pamainos. Ji prarado darbą, sveikatos draudimą ir skaičiuoja, kad medicinos sąskaitose yra apie 40 000 USD.

Bendruomenės klinikoje, į kurią Harrisonas nuėjo Džeksone, nebuvo ortopedijos ir skausmo specialistų, kurių jai reikėjo, todėl, kai jos teta paskambino ir pasakė jai „jie registruoja žmones [už„ Obamacare “] Metro centro prekybos centre“, Harrisonas skubėjo. „Buvau įsitikinusi, kad tą dieną gausiu sveikatos priežiūrą, kad galiu apsilankyti pas specialistą“, – sakė ji. Vietoj to, patarėjas jai pasakė, kad dėl to, kad ji neturėjo pajamų, ji nebuvo tinkama. „Aš pasakiau:„ Kokia prasmė čia ateiti? ““ „Medicaid“ biuras jai jau buvo pasakęs, kad jai reikia būti nėščiai arba susilaukti vaikų.

Harisonui tai atrodė nekrikščioniška. „Turėtumėte norėti padėti kitam žmogui, kuriam to reikia“.

Iki 2013 m. Gruodžio mėn. Paaiškėjo Misisipės nelaimės mastas: iš viso „Obamacare“ užsiregistravo 802 žmonės. „Healthcare.gov“ epinės techninės problemos buvo iš dalies atsakingos. Tačiau baimė patekti į blogąją gubernatoriaus pusę ir atkreipti konservatorių aktyvistų dėmesį taip pat atrodė nepaprastai veiksmingas būdas panaikinti sveikatos įstatymą. Pavyzdžiui, valstijos ligoninių asociacija, kurią Bryantas peikė už tai, kad „stumdo paniką keliančius kalbėjimo taškus“, atmetė raginimus išplėsti viešojo draudimo programą, o verslo savininkai, leidę šturmanus į savo parduotuves, sakė, kad gali tik eik taip toli.

Anti-Obamacare uolumas, kurstytas konservatyvaus pokalbių radijo, persmelkė pilietinį gyvenimą. Kai kurie baltieji Misisipės gyventojai užsiregistravo sveikatos draudime kaip politinį veiksmą. Vieną vasaros naktį prabangiame Džeksono restorane sutikau jauną padavėją, kuris demonstravo surištą pirštą; jis buvo smarkiai sulaužytas, pasuktas į šoną, sakė jis, per vėliavos futbolo rungtynes. Jis man pasakė, kad neturi draudimo ir sumokėjo gydytojui brangius pinigus, kad jį nustatytų. Kitą naktį aš grįžau į tą patį restoraną, ir jis atėjo priimti mano užsakymo. Kodėl jis nebuvo užsiregistravęs sveikatos draudimui? Aš paklausiau.

Kodėl jis nebuvo užsiregistravęs sveikatos draudimui? Aš paklausiau. – Ne, ponia, – atsakė jis. „Aš tiesiog nesu toks politinis“.

– Ne, ponia, – atsakė jis. „Aš tiesiog nesu toks politinis“.

* * *

Baltas smėlis ir sūrus Misisipės įlankos pakrantės oras yra toli nuo kudzu apaugusių medžių, supančių Oak Hill baptistų bažnyčią šimtus mylių netoli Tenesio sienos. Vis dėlto, praėjus keliems mėnesiams nuo atviros registracijos, būtinybė privertė žemę uždaryti.

Persijos įlankos pakrantės bendruomenės šalininkai jautėsi nepastebėti ir skundėsi, kad dviejuose didžiausiuose valstijos miestuose – Biloxi ir Gulfport – nėra nuolatinių šturmanų. Gerbėja Alice Graham, Gulfporte įsikūrusių tarpreliginių partnerysčių, religinės grupės, norinčios padėti neapdraustiesiems, vykdančioji direktorė, man pasakė, kad universitetinė ligoninė UMMC, visų pirma, atmetė savo pastangas siekti vietos partnerystės ir atrodė, kad nesupranta įvairios pakrantės populiacijos ir poreikių. už išverstą medžiagą. Persijos įlankos pakrantė, turinti Latino paslaugų darbuotojus ir vietnamietiškas krevetes (vyrai žvejoja; moterys lupasi), yra labiausiai nevienalytis Misisipės regionas.

Nors Roy Mitchell aprangą Džeksone, Misisipės sveikatos propagavimo programoje, perėmė federaliniai dotacijų kūrėjai, jo komanda ir „Oak Hill“ pateikė kratinio sprendimą: nepilnamečiai leistų bendruomenės organizatoriams visoje valstijoje, įskaitant Grahamą, naudotis savo federaline dotacijos institucija tapti sertifikuotais navigatoriais. Todėl iki lapkričio mėnesio patarėjų, dirbančių mažame Ąžuolyne, skaičius išaugo iki 60, įskaitant saują Persijos įlankos pakrantėje. Sprendimas pašalino Grahamo batus ant žemės. Mitchell grupė surinko 15 000 USD, kad padėtų jai sumokėti nedidelę stipendiją ispanų ir vietnamiečių navigatoriams, o jos šešių asmenų komanda pradėjo dirbti Gulfporte.

Tuo tarpu netoliese esančiame Biloksyje bendruomenės sveikatos centrai, kurie neapdraustiesiems pasiūlė pagrindinę medicininę priežiūrą, ieškojo pacientų, kurie galėtų pretenduoti į „Obamacare“ planus. Pakrantės šeimos sveikatos centras, moderni ir erdvi nebrangių išlaidų klinika, yra palei apleistą pagrindinės gatvės lopinėlį, kur Nance Temple Dievo Kristaus bažnyčioje skelbia iškaba: „Pagalvok, kad dabar karšta. Nepraleisk dangaus ir eik į pragarą! “

Kadangi tokios klinikos kaip „Coastal Family Health Center“ buvo patikimi veidai mažas pajamas gaunančiose bendruomenėse, federaliniai administratoriai matė juos kaip gyvybiškai svarbius registracijos kampanijos partnerius. Sveikatos įstatymo keistenybė turėjo labai ribotas lėšas oficialioms navigacijos dotacijoms valstybėse, kurios rėmėsi „Healthcare.gov“, kaip ir Misisipė, tačiau federalinės agentūros galėjo laisvai nukreipti 150 milijonų dolerių į 1100 šalies bendruomenės sveikatos centrų. Misisipės klinikos gavo 2,5 milijono dolerių – du kartus daugiau nei UMMC ir „Oak Hill“.

„Žmonės mums sakė:„ Ne, nepalikite skrajučių. Mums neįdomu. “Ir aš to tiesiog nesuprantu“.

Danielle Davis-Polk, kuri vadovavo „Coastal“ registracijos kampanijai, ir jos penkių žmonių komanda surengė sveiko maisto gaminimo renginius ir gatvės muges, kad apsipirktų draudimo pirkėjai. Tačiau jų pastangos pakrantėje susidūrė su pažįstamomis bėdomis: vietiniai darbdaviai nenorėjo nieko bendra su „Obamacare“.

„Jie nenori su mumis kalbėti“,-sakė Davis-Polk savo biure Biloxi, kai už jos lango susirinko apokaliptinės išvaizdos audros debesys. Darbuotojai „kartais sakydavo:„ Na, ar gali grįžti ir pasikalbėti su mumis, kai savininkų čia nėra? ““ „Ligoninės namų tvarkymo tarnyba atsisakė kalbėtis su jos darbuotojais“,-sakė Davisas-Polkas, kaip ir kazino „Beau Rivage“. kuris neseniai sutrumpino kai kurių darbuotojų valandas iki ne visą darbo dieną ir sumažino šių darbuotojų sveikatos draudimą. Davisas-Polkas nusprendė nepriskirti pastūmimo į politiką, o tikėjosi, kad tai tiesiog žmonių švietimas apie sveikatos įstatymą. Vis dėlto ji stengiasi suprasti, kaip pasiekti atsparius darbdavius. „Nežinau, kaip tas pokalbis skamba, kad jie net išklausytų“, – sakė ji. „Žmonės mums sakė:„ Ne, nepalikite skrajučių. Mums neįdomu. “Ir aš to tiesiog nesuprantu“. Jai nebuvo prarasta, kad tie neapdrausti darbuotojai retkarčiais atsidurdavo greitosios pagalbos skyriuje ar Pakrantės klinikose.

Juodaodžiai ganytojai buvo labiau linkę į Daviso-Polko ir kunigo Grahamo uvertiūras, tačiau sakyklos entuziazmą paversti tikraisiais klientais buvo sunku. (Baltųjų dominuojančios pietų baptistų bažnyčios paprastai prieštarauja ACA.) Juodosios bažnyčios turėjo pristatyti „Obamacare“ klientus daugybe, tačiau liūdni valstijos prisiregistravimai pasiūlė kitaip. Pačio Grahamo jungtinėje metodistų bažnyčioje parapijiečiai pažadėjo dalyvauti registracijos renginyje. „O taip, daktare Grahama! Mes ateisime! “, – prisiminė ji, sakydama jai. – Ir tada jie neateina. Tas pats atsitiko, kai ji išdalino skrajutes ir surengė renginius kaimyninėse afroamerikiečių bažnyčiose. „Jūs turite būti pasirengę nusivilti ir vis tiek grįžti atgal ir vis tiek atlikti darbą“, – sako Grahamas.

Greimas priskyrė juodaodžių gyventojų nenorą vyriausybės susidomėjimui jų padėtimi. Būdama 68 metų ji išgyveno skaudžius metus prieš pilietinių teisių judėjimą ir po jo, o paties prezidento juodasis paveldas nesumenkino nepasitikėjimo. „Afrikos amerikiečiai šioje srityje turėjo tiek daug patirties, kai vyriausybė juos nuvylė. Sakyti, kad vyriausybė ketina ką nors padaryti? Ar ketina juos apsaugoti? ” Greimo balsas nuslydo į perdėtą tarmę. „Tikrai? L-o-n-g mes buvome juodi “.

„Ar tu turi eiti į ligoninę? Tu eini, tu sėdi ir lauki skubios pagalbos skyriuje. Tai daro vargšai žmonės “.

Kaip pražūtingi potvyniai ir uraganai suformavo Misisipės reljefą, kartos, gyvenusios krūvos apačioje, sukėlė apatiją ir atsistatydinimą Misisipės vargšuose – juodai baltuose. Į pragarą su komitetais ir informavimo strategija; Kalbant apie tai, pasak Grahamo, vyraujanti neturtingųjų nuomonė yra tokia: „Misisipė nesirūpina savo vargšais“. Ji atsargiai klydo į politiką-ji vadovauja nepartinei grupei, kuri pirmiausia remiasi privačiais doleriais,-tačiau jai buvo aiški valstybės baltųjų respublikonų politikų trimituojama žinia. „Jei esi vargšas, tu nusipelnei būti, nes jei Dievas tave tikrai mylėtų, tu turėtum pinigų, tu turėtum prieigą ir tu turėtum išteklių“, – sakė man Grahamas. „Tai Misisipės vertybės“.

Vargšai patys tuo tikėjo. „Tiesiog taip yra. Ar turite eiti į ligoninę? Tu eini, tu sėdi ir lauki skubios pagalbos skyriuje. Tai daro vargšai žmonės “.

* * *

Neturtingi žmonės dažnai plūsdavo į Koscios Montfort Jones memorialinės ligoninės skubios pagalbos skyrių. Centrinis Misisipės miestas yra geriausiai žinomas kaip Oprah Winfrey gimtinė, tačiau šis skirtumas mažai pakeitė miesto likimą. Nedarbas Attala apskrityje yra daug didesnis nei vidutinis valstijoje; Beveik vienas iš dešimties suaugusiųjų nedirba, o Montfortas Jonesas prie šių skaičių pridėjo vėlai.

Anksčiau šį pavasarį ligoninė uždarė intensyviosios terapijos skyrių ir atleido 38 darbuotojus. Tada uždarytas senjorų psichiatrijos skyrius. Vienas iš penkių žmonių, atėjusių į greitosios pagalbos kambarį, negali apmokėti savo medicininių sąskaitų, o ligoninė rėmėsi papildomomis „Medicaid“ išmokomis, kad padengtų išlaidas. Tačiau pagal sveikatos įstatymą federalinė pagalba nekompensuotai priežiūrai netaikoma darant prielaidą, kad ligoninės didžiąją dalį negautų pajamų turėtų pakeisti naujai apdraustais „Medicaid“ pacientais. Be jų ir nesumažinus https://produktoapzvalga.top/ nekompensuojamos priežiūros poreikio, Montfortas Jonesas per metus praranda nuo 2 iki 3 milijonų dolerių ir negali patenkinti darbo užmokesčio.

Timas Alfordas yra šalies gydytojas, mėgstantis sakyti, kad kaimo gydytojai Misisipėje praktikuoja „tikrą mediciną“. Montforto greitosios pagalbos skyriuje, kitoje gatvės pusėje nuo savo šeimos medicinos praktikos Kosciosko, jis prižiūri insultą patiriančius pacientus, širdies priepuolio aukas ir tą savaitę, kai susitikau su juo birželio mėnesį, energingą 3 metų berniuką, kuris kažkaip sugebėjo įkąsti. skylė per liežuvį. „Montfort“ buvo viena iš originalių ligoninių, pastatytų pagal Hill-Burton įstatymą, po Antrojo pasaulinio karo, vyriausybės finansuojamą ligoninių statybos programą, kuri daugeliui Misisipės kaimo kelių suteikė ekonominį gyvenimą. Ligoninė kartu su intensyviosios terapijos skyriumi vos prieš kelerius metus buvo perstatyta į šiuolaikišką kaimo perlą.

Alfordas vedė mane patamsėjusiu koridoriumi ir atvėrė duris į ICU. Atrodė, kad slaugytojos, gydytojai ir sargai, susitvarkę ir pasidėję lovas naujais patalynėmis, ką tik atsikėlė ir išėjo. Nuskaitydamas vaiduokliškų pacientų kambarių įlanką, Alfordas švelniai tarė: „Tai yra naujausia ICU“. Dabar pacientai, sergantys plaučių uždegimu, kraujo krešuliais ar infekcijomis, kuriuos reikia stebėti, siunčiami už 70 mylių į Džeksoną. Nacionaliniu mastu dvi iš penkių ligoninių sistemų, kurių finansinės maržos sumažėjimas yra didžiausias, yra Misisipėje, o per pastaruosius metus Misisipės kaimo ligoninėse buvo daug uždarymų ir atleidimų.

2013 m. Rudenį vykusių derybų dėl valstybės biudžeto metu gubernatorius Bryantas pasiūlė sunkiai besiverčiančioms valstijos ligoninėms skirti 4,4 mln. Naujasis Misisipės ligoninių asociacijos generalinis direktorius Timas Moore’as mandagiai atsakė į šį gestą, sakydamas: „Mes vertiname gubernatoriaus pripažinimą, kad ligoninėms reikia finansinės pagalbos, kad būtų galima atsigauti po didelių išlaidų kompensavimo tiek federaliniu, tiek valstijų lygmeniu“, – sakė Moore. gruodį sakė naujienų agentūrai „Associated Press“. „Bet koks mūsų valstybės ligoninių finansavimo atkūrimas yra tikrai vertinamas“.

Demokratai į šį ženklą žiūrėjo kaip į tylius pinigus. „Kelis kartus [ligoninių asociacijos] klausiau, ką jie gavo mainais už tai, kad nusprendė nutilti šiuo klausimu“, – sakė valstijos senatorius Hobas Bryanas, sveikatos komiteto pirmininko pavaduotojas iš demokratų. „Jie sakė, kad gavo vietą prie stalo. Aš pasakiau: „Kitaip tariant, jūs pardavėte savo pirmagimio teisę. Jūs net negavote dubenėlio košės. Jūs tiesiog sėdite prie stalo ir žiūrite, kaip kiti žmonės valgo košę? “

Dėl šio pasiūlymo daugelis ekonomistų ir ligoninių ekspertų sukrėtė galvas: turėdama kuklią kasą Misisipė negalėjo priartėti prie ligoninių sukūrimo. 2015 m. Ir 2016 m. Jiems buvo tikimasi 8,7 mln. JAV dolerių sumažinti federalines subsidijas; 26 mln. JAV dolerių 2017 m .; JAV dolerių – 72,3 mln. 81 mln. JAV dolerių 2019 m. Ir 57,8 mln. USD 2020 m., Nurodė Misisipės sveikatos politikos centras. Per pusryčius vieną rytą Džeksone buvęs demokratų gubernatorius Ronnie Musgrove man pasakė: „Tai tiesiog prieštarauja logikai“.

Daktaro Alfordo pasipiktinimas nukirto daug giliau. Gubernatoriaus Bryanto reikalavimas, kad Misisipės gyventojai, kuriems reikalinga sveikatos priežiūra, galėtų nuvykti į greitosios pagalbos kambarį, Alfordui buvo įžeidimas kaimo gydytojams, trokštantiems pagerinti savo bendruomenės sveikatą, o ne tarnauti kaip medikai mūšio lauke. Tai garantavo, kad valstybė bus užblokuota nesėkmingoje sistemoje. „Greitosios pagalbos kambarys yra netinkama vieta, visiškai priešinga vieta, kur daug žmonių turėtų vykti“, – sakė Alfordas savo klinikoje, esančioje kitoje gatvės pusėje nuo Kosciosko ligoninės. „Tai paviršutiniškas, neatsakingas problemos atsakymas“. Visos tos su cukriniu diabetu susijusios amputacijos, širdies priepuoliai ir mirtys nuo krūties vėžio gali būti pašalintos arba kontroliuojamos tinkamai prižiūrint.

Dabar, kai jis siunčia daugumą pacientų, kuriems reikalinga intensyvi priežiūra, iki Džeksono, Alfordas pasakė: „Tyla iš valstijos sostinės yra kurtinanti“.

Dabar, kai jis siunčia daugumą pacientų, kuriems reikalinga intensyvi priežiūra, iki Džeksono, Alfordas pasakė: „Tyla iš valstijos sostinės yra kurtinanti“. – pasakė Alfordas.